į pradžią turinys susisiekite  
Partneriai

 

Jauki kavinė „Intriga", įsikūrusi sostinės centre Basanavičiaus g. 31 dvelkia autentika bei šiluma. Kavinė įrengta cokoliniame aukšte, vos įžengus pro duris į akis krenta restauruotas židinys, pasidairius atidžiau ir pakėlus galvą pamatysite balkius. Šiame name pokariniais laikais gyveno ponai: iš gatvės pusės buvo jų kambariai, iš kitos pusės - tarnų. Gatvė tuo metu vadinosi „Pogulianka", kadangi joje buvo įsikūrę daug barų bei kavinių. 

Taigi užsukę į šią kavinę pasidairykite aplinkui: ant sienų kabo Gerulaičio tapyti paveikslai, o raudonmedžio baldai, plytomis dekoruotos dienos bei šaltais žiemos vakarais kūrenamas židinys suteikia ne tik jaukumo, bet ir leidžia atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos. Valgiaraštis pateikiamas ir anglų kalba, todėl čia dažnai užsuka užsieniečiai, kurie mėgsta jautienos steikus (kaina nesiekia nei 30 Lt) bei ištiesti, pasišildyti kojas prie židinio. Taip pat galite paragauti užkandžių, sriubų, įvairių salotų, tikrai vertas dėmesio originalus firminis „Intrigos" kepsnys - gaminamas pagal specialų receptą, patiekiama vištienos filė su vaisiais bei kiaulienos nugarinė su grybais bei svogūnais. Gurmanams vertėtų paragauti lašišos didkepsnio. Mažaisiais svečiais čia taip pat rūpinamasi: jiems skirtas atskiras valgiaraštis. Jeigu norėsite pasmaguriauti, paragaukite firminio „Intrigos" deserto - tai biskvitinis pyragas, patiekiamas su vaisiais bei ledais. Vietoje taip pat spaudžiamos natūralios citrusinių vaisių sultys.

Dienos pietūs vyksta nuo 11 iki 15 valandos. Kompleksinius pietus sudaro sriuba, karštasis patiekalas bei gėrimas. Kaina svyruoja nuo 9,90 iki 11,90 Lt, priklausomai nuo pasirinkto varianto.

Kavinėje yra dvi salės, kuriose pobūvių metu gali susėsti iki 45 svečių, o į rengiamą furšetą galėsite pasikviesti net iki 70 žmonių. Banketų metu viena kavinės salė virsta linksma šokių aikštele, o kita skiriama rimtajai šventės daliai, joje sodinami bei gardžiais „Intrigos" virėjų ruošiamais patiekalais vaišinami svečiai.    Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti